Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Valige oma uus rakendus

Clean Space

Kustutab arvutiprügi, puhastab registrit, kõrvaldab jäljed
Privaatsuskaitse, jõudluse parandaja ja registripuhastaja – kõik ühes. Meie rakendus kustutab paljud teie arvutis asuvad mittevajalikud failid – need raiskavad kettaruumi, mälu ja protsessori ressursse. Ajutised failid, vahemälud, küpsised, automaatse täitmise ajalugu, logid ja palju muud – need üksused rikuvad tõelist teie privaatsust. Kui kustutate kõik need elektroonilised prügid, töötab teie arvuti kiiremini.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Wipe

Kustutab ajaloo, vahemälu ja kaitseb privaatsust
Meie tarkvara kustutab ajutised failid, vahemälud, küpsised, Interneti-ajaloo ja palju muud, vabastades seeläbi väärtuslikku kettaruumi. Mittevajalike failide kustutamine võib olla eriti hea neile, kes kasutavad oma süsteeme väiksematel SSD-del. Tarkvara tulemusena saate maksimaalse konfidentsiaalsuse, nii et uudishimulikud pilgud ei saa teie järel luurata, teie tegevusi salvestada ega midagi pahatahtlikku teha.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Secret Disk

Loob täiendava parooliga kaitstud salajase ketta
See rakendus loob teie arvutisse täiendava ketta ilma täiendava vormindamiseta. See on spetsiaalne ketas, mis võib teie süsteemi ilmuda ja kaduda vaid ühe klõpsuga. Juurdepääsu sellele kettale saab kaitsta parooliga, mis muudab selle teie failide ja kaustade jaoks väga privaatseks salvestusruumiks. Elektrikatkestuse korral ketas lukustub ja kaob automaatselt. Kui ketas on avatud, saate seda kasutada tavalise kettana, see toetab kõiki standardseid kettatoiminguid ja seda toetavad kõik teised rakendused.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Duplicate File Finder

Leiab dubleerivaid faile isegi ühe piksli erinevusega
Leiab dubleerivaid pilte ja videoid. Saate valida oma kõvakettal mis tahes kausta (või kasutada tavalisi kasutajakaustu) ja meie rakendus analüüsib põhjalikult valitud kaustade sisu, et otsida duplikaate. Kõige hämmastavam on see, et see võtab vaid mõne sekundi. Faile võrreldakse MD5 räsimisalgoritmiga, mis tähendab, et neid võrreldakse sisu, mitte nime järgi. Seejärel saate meie mugava kasutajaliidese abil vaadata duplikaate ja kustutada neid, mida te ei vaja.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Prevent Restore

Takistab juba kustutatud andmete taastamist
Kui kustutate faili (või tühjendate prügikasti), märgitakse see lihtsalt kustutatuks ja kaob Windows Explorerist. Kuid kustutatud failide sisu on kettal endiselt olemas ja seda saab hõlpsasti taastada isegi paljude aastate pärast. Meie rakendus kustutab juba kustutatud failide sisu mõne lihtsa sammuga. Taastumine on võimatu.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Secure Delete

Kustutab failid turvaliselt ja muudab need taastamatuks
Kui soovite mõne privaatse faili turvaliselt kustutada, et keegi ei saaks seda taastada – see tööriist aitab! Kogu vaba kettaruumi pole vaja üle kirjutada. Kuni fail on olemas, teab meie rakendus selle asukohta kettal ja kustutab ainult failis hõivatud plokid. Toetatud on kõik tugevad turvastandardid.

Leia rohkem Kiire allalaadimine

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: