Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Meie ettevõtte kohta


See oli aasta 2002. See oli esimene väike rakendus "X-Eraser" mis avaldati tasuta hostimises. Rakendus sisaldas vaid 5 märkeruutu ja ühte nuppu. Niipea kui sai selgeks, et isegi nii lihtsale rakendusele pole konkurente, läksime edasi.

Esimene vinge rakendus ilmus hiljem samal aastal. Ja siis veel ja veel üks. Mitu korda muutsime oma rakenduste ja ettevõtte kaubamärki (rohkem rakenduste pealkirju ja domeeninimesid).

Meie toodete ärimudel on tasuta tarkvara, millel on mõned tasulised funktsioonid. Rohkem kui pooled meie töötajatest töötavad kaugjuhtimisega mitmel pool maailmas.

20 aastat hiljem jätkame oma äritegevust enam kui 20 rakendusega, mis on välja antud alates meie esimesest rakendusest. Meie meeskond on rühm andekaid inimesi Ida-Euroopast, Indiast, Venemaalt, Saksamaalt ja Egiptusest. Krediitkaardid, mida töötlevad Ühendkuningriigi ja USA kontorid.

Posti teel kasutage järgmist aadressi:


Clean Space LTD.
701 Cornell Drive, Unit F9 - P774517
Wilmington, DE, 19801

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: