Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Secure Delete

Kirjeldus Ekraanipildid Lae alla Teave Ajalugu🚀 Versioon Pro

Kustutab failid turvaliselt


See tarkvara on tõhus tööriist olemasolevate failide ja kaustade turvaliseks lõplikuks kustutamiseks, kui neid pole veel kustutatud. Kui seda tarkvara on kasutatud, ei lähe valitud failid ja kaustad prügikasti ning neid ei saa taastada. Kasutajatel on mitu turbevalikut, mis võimaldavad teil valida vajaliku turbetaseme, mis peegeldab töötlemise kiirust.

Seda rakendust saab kasutada kolmel viisil. (1) Pukseerige põhiaknasse failid või kaustad, mida soovite turvaliselt kustutada. (2) Valige vajalikud failid, klõpsates põhikuval nuppu Lisa failid. Või (3) valige Windows Exploreris mis tahes fail või kaust ja valige suvand Saada, seejärel klõpsake nuppu Secure Deleter .See, et meie liides on lihtne, ei tähenda, et sellel puuduks kvaliteet. Meie puhul on asi vastupidi. Lihtne liides loodi selliseks, et muuta see uuematele kasutajatele lihtsamaks. Tarkvaras on andmete hävitamiseks palju võimsaid algoritme. Seega, isegi kui olete uus kasutaja, võite olla kindel, et saate aru, kuidas saavutada maksimaalne võimalik turvalisus.

Lae alla nüüdÄrge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: