Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt
Kui otsite lõppkasutaja litsentsilepingut, klõpsake siin.

Privaatsuspoliitika


Meie toodete ja teenuste kasutamise ajal ei kogu me teie kohta isikuandmeid. Täielik privaatsus garanteeritud.
Ainsad andmed, mida saame küsida, koguda ja salvestada, on teie e-posti aadress. Ja ainult siis, kui otsustate selgesõnaliselt tellida meie uudiskirja või ostate meie toote.
Võime koguda tehnilist teavet, nagu teie arvuti operatsioonisüsteemi versioon, kasutatud keel jne. See teave on tehniline, mitteisiklik ja anonüümne. See aitab meil koguda üldist statistikat, et mõista teie vajadusi ja luua paremaid tooteid.


Küpsisefailide poliitika


Kuna meie veebisait on mitmekeelne, lisame teie külastuse ajal teie brauserisse väikese küpsisefaili. See küpsis jätab meelde keele, mida olete meie saidi sirvimiseks kasutanud. Seega, kui järgmisel korral meie saiti külastate, suuname teid automaatselt ümber eelnevalt valitud keelega lehele. Küpsisefaili ei salvestata muid andmeid. Hindame teie privaatsust.
Saate meie saidi küpsised keelata (või blokeerida), kasutades oma brauseri seadeid.
Kasutame ka kolmandate osapoolte teenuseid, nagu Google Adsense, Google Analytics, 2checkout, Paddle, PayPal. Samuti võivad nad meie nime all teie arvutisse küpsiseid paigutada. Nende privaatsuspoliitika kohta lisateabe saamiseks vaadake nende veebisaite.


Tagastamispoliitika


Kui te ei ole rahul, on teil aega 30 päeva, et taotleda meie toodete või teenuste eest täielikku tagasimakset. Küsimusi ei esitata, kasutage meiega ühenduse võtmiseks meie veebisaidil olevat kontaktivormi, lisage oma ostu ID ja öelge, et soovite oma raha tagasi saada. Oleme tänulikud, kui ütlete meile põhjuse, kuid see pole vajalik.

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: