Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Prevent Restore

Kirjeldus Ekraanipildid Lae alla Teave Ajalugu🚀 Versioon Pro

Muudab kustutatud taastamatuks


Kui kustutate faili või kausta (või tühjendate prügikasti), märgitakse see lihtsalt kustutatuks ja kaob Windows Exploreri loendist. Kuid kustutatud failide sisu on kettal endiselt olemas ja seda saab hõlpsasti paljude aastate jooksul taastada. Teie arvutis võib olla tuhandeid juba kustutatud faile, mille sisu on endiselt teie kettal. Mõelge, kui palju "kustutatud" faile oli veel kõigil välistel kõvaketastel, mille kellelegi andsite?

Juba kustutatud failide taastamise vältimiseks on vaid üks (ja õnneks lihtne) lahendus – kirjutades juhuslike andmetega üle kogu vaba kettaruumi, kus asub kustutatud failide sisu. Seega asendub vanade failide sisu uue infoga ja vana kraam kaob igaveseks.Meie rakendus teeb seda teie eest mõne lihtsa sammuga. Pole vahet, kas tegemist on sisemise ketta või välise kõvakettaga, näiteks mälupulgaga. Samuti eemaldab meie rakendus MFT-st kustutatud kirjed. Rakendame palju turvaalgoritme, mis aitavad teil saavutada kõrgeima privaatsuse taseme. Samuti saate teha mitte ainult ühe, vaid mitu ülekirjutamise tsüklit, et veenduda, et andmed on täielikult kustutatud.

Lae alla nüüdÄrge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: