Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Secret Disk

Kirjeldus Ekraanipildid Lae alla Teave Ajalugu🚀 Versioon Pro

Loob salajase ketta


Meie rakendus loob teie arvutisse spetsiaalse ketta, mille saab täielikult peita. Te ei pea olemasolevaid kettaid uuesti vormindama ega praeguses konfiguratsioonis muudatusi tegema. Salajane ketas ilmub ja kaob ühe klõpsuga.

Salaketas on spetsiaalset tüüpi ketas ja juurdepääsu sellele saab kaitsta parooliga. See on väga hea koht tundlike failide ja kaustade hoidmiseks – ketas, mis ilmub ja kaob sekundiga, lisaks on see kaitstud parooliga. Kuid mõnel juhul ei vaja te seda lisakaitset ja saate selle funktsiooni keelata ja kasutada ketast ilma paroolita.Kui lülitate arvuti kogemata välja (või elektrikatkestuse korral), lukustatakse salajane ketas automaatselt. Kõik failid on turvalises kohas, kuni avate ketta uuesti. Avatuna saate salajast ketast kasutada nagu mis tahes muud tavalist ketast. Saate faile kopeerida, teisaldada ja kustutada. Kõik muud rakendused, mille olete installinud, toetavad meie salaketast tavalise kettana.

Lae alla nüüdÄrge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: