Uygulamalarımız Bize Ulaşın Güncelleme planı
Bu sayfa otomatik olarak çevrildi

Yeni Uygulamanızı Seçin

Clean Space

Bilgisayar çöplerini siler, kayıt defterini temizler, izleri ortadan kaldırır
Gizlilik koruması, performans artırıcı ve kayıt defteri temizleyici - hepsi bir arada. Uygulamamız bilgisayarınızda bulunan birçok gereksiz dosyayı silecektir; bunlar disk alanını, belleği ve işlemci kaynaklarını boşa harcar. Geçici dosyalar, önbellekler, çerezler, otomatik tamamlama geçmişi, günlükler ve çok daha fazlası - bu öğeler gizliliğinizin gerçek ihlalidir. Tüm bu elektronik çöpleri silerek bilgisayarınız daha hızlı çalışacaktır.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Wipe

Geçmişi ve önbelleği siler ve gizliliği korur
Yazılımımız geçici dosyaları, önbellekleri, çerezleri, İnternet geçmişini ve daha fazlasını silerek değerli disk alanını boşaltır. Gereksiz dosyaların silinmesi, sistemlerini daha küçük SSD'lerde çalıştıranlar için özellikle harika olabilir. Yazılımın bir sonucu olarak maksimum gizlilik elde edeceksiniz, böylece meraklı gözler sizi gözetleyemeyecek, etkinliklerinizi kaydedemeyecek veya kötü niyetli herhangi bir şey yapamayacak.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Secret Disk

Ek bir parola korumalı gizli disk oluşturur
Bu uygulama, ekstra biçimlendirme gerektirmeden bilgisayarınızda ek bir disk oluşturur. Sisteminizde tek bir tıklamayla görünüp kaybolabilen özel bir disk türüdür. Bu diske erişim, dosyalarınız ve klasörleriniz için çok özel bir depolama alanı sağlayan bir parola ile korunabilir. Elektrik kesintisi durumunda disk otomatik olarak kilitlenir ve kaybolur. Disk açıkken normal disk gibi kullanabilirsiniz, tüm standart disk işlemlerini destekler ve diğer tüm uygulamalar tarafından desteklenir.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Duplicate File Finder

Bir piksel farkı olsa bile yinelenen dosyaları bulur
Yinelenen resim ve videoları bulur. Sabit sürücünüzdeki herhangi bir klasörü seçebilirsiniz (veya standart kullanıcı klasörlerini kullanabilirsiniz) ve uygulamamız, kopyaları aramak için seçilen klasörlerin içeriğini derinlemesine analiz edecektir. En şaşırtıcı şey, bunun sadece birkaç saniye sürmesidir. Dosyalar MD5 karma algoritmasıyla karşılaştırılacak, bu da onların isme göre değil içeriğe göre karşılaştırılacağı anlamına geliyor. Daha sonra kullanışlı kullanıcı arayüzümüzü kullanarak kopyaları görüntüleyebilir ve ihtiyacınız olmayanları silebilirsiniz.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Prevent Restore

Zaten silinmiş verilerin kurtarılmasını önler
Bir dosyayı sildiğinizde (veya Geri Dönüşüm Kutusu'nu boşalttığınızda), yalnızca silinmiş olarak işaretlenir ve Windows Gezgini'nden kaybolur. Ancak silinen dosyaların içeriği diskte hâlâ mevcuttur ve yıllar sonra bile kolayca kurtarılabilir. Uygulamamız, zaten silinmiş dosyaların içeriğini birkaç kolay adımda silecektir. İyileşme imkansız olacak.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Secure Delete

Dosyaları güvenli bir şekilde siler, kurtarılamaz hale getirir
Bazı özel dosyaları kimsenin kurtaramayacağı şekilde güvenli bir şekilde silmek istiyorsanız, bu araç size yardımcı olacaktır! Tüm boş disk alanının üzerine yazmaya gerek yok. Dosya mevcut olduğu sürece uygulamamız dosyanın diskteki konumunu bilir ve yalnızca dosyanın kapladığı blokları siler. Tüm güçlü güvenlik standartları desteklenir.

Daha fazlasını bul Hızlı indirme

Yeni sürümü kaçırmayın!

Aşağıya e-posta adresinizi girin; uygulamamızın yeni bir sürümü indirilmeye hazır olduğunda size bir e-posta göndereceğiz.Uygulamalarımızda kullandığımız güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin: