Uygulamalarımız Bize Ulaşın Güncelleme planı
Bu sayfa otomatik olarak çevrildi

Secure Delete

Tanım Ekran görüntüleri İndirmek Bilgi Tarih🚀 Sürüm Pro

Dosyaları güvenli bir şekilde siler


Bu yazılım, henüz silinmemişlerse mevcut dosya ve klasörleri kalıcı olarak güvenli bir şekilde silmek için etkili bir araçtır. Bu yazılım kullanıldığında seçilen dosya ve klasörler Geri Dönüşüm Kutusu'na gitmez ve kurtarılamaz. Kullanıcılar, işlem hızını yansıtacak şekilde ihtiyaç duyduğunuz güvenlik düzeyini seçmenize olanak tanıyan çeşitli güvenlik seçeneklerine sahiptir.

Bu uygulama üç şekilde kullanılabilir. (1) Güvenli bir şekilde silinmesini istediğiniz dosya veya klasörleri ana pencereye sürükleyip bırakın. (2) Ana ekranda Dosya Ekle öğesine tıklayarak gerekli dosyaları seçin. Veya (3) Windows Gezgini'nde herhangi bir dosya veya klasörü seçin ve Gönder seçeneğini seçin, ardından Secure Deleter tıklayın.Arayüzümüzün basit olması kaliteden yoksun olduğu anlamına gelmez. Bizim durumumuzda ise tam tersi. Basit arayüz, yeni kullanıcıların işini kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Yazılımın içinde veri imhası için birçok güçlü algoritma vardır. Yani yeni bir kullanıcı olsanız bile mümkün olan maksimum güvenliği nasıl elde edeceğinizi anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şimdi İndirinYeni sürümü kaçırmayın!

Aşağıya e-posta adresinizi girin; uygulamamızın yeni bir sürümü indirilmeye hazır olduğunda size bir e-posta göndereceğiz.Uygulamalarımızda kullandığımız güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin: