Naše aplikácie Kontaktuj nás Plán aktualizácií
Táto stránka bola preložená automaticky

Vyberte svoju novú aplikáciu

Clean Space

Odstraňuje počítačový odpad, čistí register, odstraňuje stopy
Ochrana súkromia, vylepšenie výkonu a čistič registrov – všetko v jednom. Naša aplikácia vymaže veľa nepotrebných súborov umiestnených vo vašom počítači – plytvajú priestorom na disku, pamäťou a zdrojmi procesora. Dočasné súbory, vyrovnávacie pamäte, súbory cookie, história automatického dopĺňania, protokoly a oveľa viac – tieto položky sú skutočným porušením vášho súkromia. Vymazaním všetkých týchto elektronických odpadkov bude váš počítač bežať rýchlejšie.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Wipe

Vymaže históriu, vyrovnávaciu pamäť a chráni súkromie
Náš softvér vymaže dočasné súbory, vyrovnávaciu pamäť, súbory cookie, históriu internetu a ďalšie, čím uvoľní cenné miesto na disku. Odstránenie nepotrebných súborov môže byť obzvlášť skvelé pre tých, ktorí používajú svoje systémy na menších SSD. Vďaka softvéru získate maximálnu dôvernosť, takže zvedavé oči vás nebudú môcť špehovať, zaznamenávať vaše aktivity alebo robiť čokoľvek škodlivé.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Secret Disk

Vytvorí ďalší tajný disk chránený heslom
Táto aplikácia vytvorí ďalší disk vo vašom počítači bez dodatočného formátovania. Je to špeciálny druh disku, ktorý sa môže objaviť a zmiznúť vo vašom systéme jediným kliknutím. Prístup k tomuto disku môže byť chránený heslom, vďaka čomu je veľmi súkromným úložiskom pre vaše súbory a priečinky. V prípade výpadku napájania sa disk automaticky uzamkne a zmizne. Keď je disk otvorený, môžete ho používať ako bežný disk, podporuje všetky štandardné operácie s diskom a podporujú ho všetky ostatné aplikácie.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Duplicate File Finder

Nájde duplicitné súbory aj s rozdielom jedného pixla
Nájde duplicitné obrázky a videá. Môžete si vybrať ľubovoľný priečinok na pevnom disku (alebo použiť štandardné používateľské priečinky) a naša aplikácia dôkladne analyzuje obsah vybraných priečinkov, aby vyhľadala akékoľvek duplikáty. Najúžasnejšie je, že to zaberie len pár sekúnd. Súbory budú porovnávané hashovacím algoritmom MD5, čo znamená, že budú porovnávané podľa obsahu, nie podľa názvu. Potom pomocou nášho pohodlného používateľského rozhrania môžete zobraziť duplikáty a odstrániť tie, ktoré nepotrebujete.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Prevent Restore

Zabraňuje obnove už vymazaných údajov
Keď vymažete súbor (alebo vyprázdnite Kôš), označí sa ako odstránený a zmizne z Prieskumníka Windows. Obsah z vymazaných súborov však na disku stále existuje a možno ho ľahko obnoviť aj po mnohých rokoch. Naša aplikácia vymaže obsah z už odstránených súborov v niekoľkých jednoduchých krokoch. Obnova bude nemožná.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Secure Delete

Bezpečne vymaže súbory a urobí ich neobnoviteľnými
Ak chcete bezpečne vymazať nejaký súkromný súbor, aby ho nikto nemohol obnoviť - tento nástroj vám pomôže! Nie je potrebné prepisovať celý voľný priestor na disku. Kým súbor existuje – naša aplikácia pozná jeho umiestnenie na disku a vymaže iba bloky, ktoré súbor zaberá. Podporované sú všetky prísne bezpečnostné štandardy.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: