Naše aplikácie Kontaktuj nás Plán aktualizácií
Táto stránka bola preložená automaticky

Secure Delete

Popis Snímky obrazovky Stiahnuť ▼ Informácie História🚀 Verzia Pro

Bezpečne vymaže súbory


Tento softvér je efektívnym nástrojom na bezpečné trvalé vymazanie existujúcich súborov a priečinkov, ak ešte neboli odstránené. Po použití tohto softvéru sa vybrané súbory a priečinky nedostanú do koša a budú neobnoviteľné. Používatelia majú niekoľko možností zabezpečenia, ktoré vám umožnia vybrať si úroveň zabezpečenia, ktorú potrebujete, čo bude odrážať rýchlosť spracovania.

Táto aplikácia môže byť použitá tromi spôsobmi. (1) Presuňte myšou súbory alebo priečinky, ktoré chcete bezpečne odstrániť, do hlavného okna. (2) Vyberte potrebné súbory kliknutím na Pridať súbory na hlavnej obrazovke. Alebo (3) vyberte ľubovoľný súbor alebo priečinok v Prieskumníkovi systému Windows a vyberte možnosť Odoslať do a potom kliknite na Secure Deleter .To, že je naše rozhranie jednoduché, neznamená, že mu chýba kvalita. V našom prípade je to úplne naopak. Jednoduché rozhranie bolo navrhnuté tak, aby bolo jednoduchšie pre nových používateľov. V rámci softvéru je v hre mnoho výkonných algoritmov na zničenie údajov. Takže aj keď ste novým používateľom, môžete si byť istí, že pochopíte, ako dosiahnuť maximálnu možnú bezpečnosť.

Stiahni terazNenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: