Naše aplikácie Kontaktuj nás Plán aktualizácií
Táto stránka bola preložená automaticky

Vyberte svoju novú aplikáciu

Prevent Restore

Zabraňuje obnove už vymazaných údajov
Keď vymažete súbor (alebo vyprázdnite Kôš), označí sa ako odstránený a zmizne z Prieskumníka Windows. Obsah z vymazaných súborov však na disku stále existuje a možno ho ľahko obnoviť aj po mnohých rokoch. Naša aplikácia vymaže obsah z už odstránených súborov v niekoľkých jednoduchých krokoch. Obnova bude nemožná.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Secret Disk

Vytvorí ďalší tajný disk chránený heslom
Táto aplikácia vytvorí ďalší disk vo vašom počítači bez dodatočného formátovania. Je to špeciálny druh disku, ktorý sa môže objaviť a zmiznúť vo vašom systéme jediným kliknutím. Prístup k tomuto disku môže byť chránený heslom, vďaka čomu je veľmi súkromným úložiskom pre vaše súbory a priečinky. V prípade výpadku napájania sa disk automaticky uzamkne a zmizne. Keď je disk otvorený, môžete ho používať ako bežný disk, podporuje všetky štandardné operácie s diskom a podporujú ho všetky ostatné aplikácie.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Secure Delete

Bezpečne vymaže súbory a urobí ich neobnoviteľnými
Ak chcete bezpečne vymazať nejaký súkromný súbor, aby ho nikto nemohol obnoviť - tento nástroj vám pomôže! Nie je potrebné prepisovať celý voľný priestor na disku. Kým súbor existuje – naša aplikácia pozná jeho umiestnenie na disku a vymaže iba bloky, ktoré súbor zaberá. Podporované sú všetky prísne bezpečnostné štandardy.

Dozvedieť sa viac Rýchle sťahovanie

Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: