Mūsu lietotnes Sazinies ar mums Atjauninājumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Izvēlieties savu jauno lietotni

Prevent Restore

Novērš jau izdzēsto datu atkopšanu
Dzēšot failu (vai iztukšojot atkritni), tas vienkārši tiek atzīmēts kā izdzēsts un pazūd no Windows Explorer. Bet saturs no izdzēstajiem failiem joprojām pastāv diskā, un to var viegli atgūt pat pēc daudziem gadiem. Mūsu lietojumprogramma izdzēsīs saturu no jau izdzēstajiem failiem, veicot dažas vienkāršas darbības. Atveseļošanās būs neiespējama.

Uzzināt vairāk Ātra lejupielāde

Secret Disk

Izveido papildu ar paroli aizsargātu slepeno disku
Šī lietotne izveido papildu disku jūsu datorā bez papildu formatēšanas. Tas ir īpašs diska veids, kas var parādīties un pazust jūsu sistēmā tikai ar vienu klikšķi. Piekļuvi šim diskam var aizsargāt ar paroli, kas padara to par ļoti privātu jūsu failu un mapju krātuvi. Strāvas padeves pārtraukuma gadījumā disks tiek bloķēts un automātiski pazūd. Kamēr disks ir atvērts, varat to izmantot kā parastu disku, tas atbalsta visas standarta diska darbības un to atbalsta visas pārējās lietotnes.

Uzzināt vairāk Ātra lejupielāde

Secure Delete

Droši dzēš failus, padara tos neatgūstamus
Ja vēlaties droši izdzēst kādu privātu failu, lai neviens to nevarētu atgūt, šis rīks palīdzēs! Nav nepieciešams pārrakstīt visu brīvo vietu diskā. Kamēr fails pastāv, mūsu lietotne zina tā atrašanās vietu diskā un dzēsīs tikai faila aizņemtos blokus. Tiek atbalstīti visi stingrie drošības standarti.

Uzzināt vairāk Ātra lejupielāde

Nepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: