Mūsu lietotnes Sazinies ar mums Atjauninājumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Secure Delete

Apraksts Ekrānuzņēmumi Lejupielādēt Informācija Vēsture🚀 Versija Pro

Droši dzēš failus


Šī programmatūra ir efektīvs rīks, lai droši un neatgriezeniski dzēstu esošos failus un mapes, ja tie vēl nav izdzēsti. Kad šī programmatūra ir izmantota, atlasītie faili un mapes nenonāk atkritnē un nebūs atkopjami. Lietotājiem ir vairākas drošības iespējas, lai jūs varētu izvēlēties nepieciešamo drošības līmeni, kas atspoguļos apstrādes ātrumu.

Šo lietojumprogrammu var izmantot trīs veidos. (1) Velciet un nometiet galvenajā logā failus vai mapes, kuras vēlaties droši dzēst. (2) Izvēlieties nepieciešamos failus, galvenajā ekrānā noklikšķinot uz Pievienot failus. Vai (3) atlasiet jebkuru failu vai mapi programmā Windows Explorer un izvēlieties opciju Sūtīt, pēc tam noklikšķiniet uz Secure Deleter .Tas, ka mūsu saskarne ir vienkārša, nenozīmē, ka tam trūkst kvalitātes. Mūsu gadījumā ir gluži pretēji. Vienkāršais interfeiss tika izveidots tā, lai to atvieglotu jaunākiem lietotājiem. Programmatūras ietvaros ir pieejami daudzi jaudīgi datu iznīcināšanas algoritmi. Tātad, pat ja esat jauns lietotājs, varat būt pārliecināts, ka sapratīsit, kā nodrošināt maksimālu iespējamo drošību.

Lejuplādēt tagadNepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: