Mūsų programos Susisiekite su mumis Atnaujinimų planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Pasirinkite savo naują programą

Prevent Restore

Neleidžia atkurti jau ištrintų duomenų
Kai ištrinate failą (arba ištuštinate šiukšliadėžę), jis tiesiog pažymimas kaip ištrintas ir dingsta iš „Windows Explorer“. Tačiau turinys iš ištrintų failų vis dar yra diske ir gali būti lengvai atkurtas net po daugelio metų. Mūsų programa keliais paprastais veiksmais ištrins turinį iš jau ištrintų failų. Atsigauti bus neįmanoma.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Secret Disk

Sukuria papildomą slaptažodžiu apsaugotą slaptą diską
Ši programa sukuria papildomą diską jūsų kompiuteryje be papildomo formatavimo. Tai specialios rūšies diskas, kuris gali atsirasti ir išnykti jūsų sistemoje vos vienu spustelėjimu. Prieiga prie šio disko gali būti apsaugota slaptažodžiu, todėl jis yra labai privatus failų ir aplankų saugykla. Nutrūkus maitinimui, diskas užrakinamas ir automatiškai išnyksta. Kai diskas atidarytas, galite jį naudoti kaip įprastą diską, jis palaiko visas standartines disko operacijas ir yra palaikomas visų kitų programų.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Secure Delete

Saugiai ištrina failus, padaro juos neatkuriamus
Jei norite saugiai ištrinti asmeninį failą, kad niekas negalėtų jo atkurti – šis įrankis padės! Nereikia perrašyti visos laisvos vietos diske. Kol failas egzistuoja, mūsų programa žino jo vietą diske ir ištrins tik failo užimtus blokus. Palaikomi visi griežti saugumo standartai.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: