Mūsų programos Susisiekite su mumis Atnaujinimų planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Secure Delete

apibūdinimas Ekrano nuotraukos parsisiųsti Informacija Istorija🚀 Versija Pro

Saugiai ištrina failus


Ši programinė įranga yra veiksminga priemonė saugiai visam laikui ištrinti esamus failus ir aplankus, jei jie dar nebuvo ištrinti. Panaudojus šią programinę įrangą, pasirinkti failai ir aplankai nepateks į šiukšliadėžę ir bus neatkurti. Vartotojai turi keletą saugos parinkčių, leidžiančių jums pasirinkti reikiamą saugos lygį, kuris atspindės apdorojimo greitį.

Ši programa gali būti naudojama trimis būdais. (1) Nuvilkite failus ar aplankus, kuriuos norite saugiai ištrinti, į pagrindinį langą. (2) Pasirinkite reikiamus failus pagrindiniame ekrane spustelėdami Pridėti failus. Arba (3) „Windows Explorer“ pasirinkite bet kurį failą ar aplanką ir pasirinkite parinktį „Siųsti“, tada spustelėkite Secure Deleter .Tai, kad mūsų sąsaja yra paprasta, nereiškia, kad jai trūksta kokybės. Mūsų atveju yra visiškai priešingai. Paprasta sąsaja buvo sukurta taip, kad būtų lengviau naujesniems vartotojams. Programinėje įrangoje yra daug galingų duomenų sunaikinimo algoritmų. Taigi, net jei esate naujas vartotojas, galite būti tikri, kad suprasite, kaip užtikrinti didžiausią įmanomą saugumą.

Parsisiųsti dabarNepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: