Mūsų programos Susisiekite su mumis Atnaujinimų planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Pasirinkite savo naują programą

Clean Space

Ištrina kompiuterio šiukšles, išvalo registrą, pašalina takelius
Privatumo apsauga, našumo gerinimo priemonė ir registro valiklis – viskas viename. Mūsų programėlė ištrins daugybę jūsų kompiuteryje esančių nereikalingų failų – jie eikvoja vietos diske, atmintį ir procesoriaus išteklius. Laikini failai, talpyklos, slapukai, automatinio užbaigimo istorija, žurnalai ir daug daugiau – šie elementai yra tikras jūsų privatumo pažeidimas. Ištrynus visas šias elektronines šiukšles, jūsų kompiuteris veiks greičiau.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Wipe

Ištrina istoriją, talpyklą ir apsaugo privatumą
Mūsų programinė įranga ištrina laikinus failus, talpyklas, slapukus, interneto istoriją ir dar daugiau, taip atlaisvindama vertingos vietos diske. Nereikalingų failų ištrynimas gali būti ypač naudingas tiems, kurie naudoja savo sistemas mažesniuose SSD diskuose. Dėl programinės įrangos gausite maksimalų konfidencialumą, todėl smalsūs žvilgsniai negalės jūsų šnipinėti, įrašyti jūsų veiklos ar daryti nieko kenksmingo.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Secret Disk

Sukuria papildomą slaptažodžiu apsaugotą slaptą diską
Ši programa sukuria papildomą diską jūsų kompiuteryje be papildomo formatavimo. Tai specialios rūšies diskas, kuris gali atsirasti ir išnykti jūsų sistemoje vos vienu spustelėjimu. Prieiga prie šio disko gali būti apsaugota slaptažodžiu, todėl jis yra labai privatus failų ir aplankų saugykla. Nutrūkus maitinimui, diskas užrakinamas ir automatiškai išnyksta. Kai diskas atidarytas, galite jį naudoti kaip įprastą diską, jis palaiko visas standartines disko operacijas ir yra palaikomas visų kitų programų.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Duplicate File Finder

Suranda pasikartojančius failus net su vieno pikselio skirtumu
Suranda pasikartojančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Galite pasirinkti bet kurį standžiajame diske esantį aplanką (arba naudoti standartinius vartotojo aplankus), o mūsų programa giliai išanalizuos pasirinktų aplankų turinį, kad būtų galima ieškoti dublikatų. Nuostabiausia, kad tai užtruks vos kelias sekundes. Failai bus lyginami pagal MD5 maišos algoritmą, o tai reiškia, kad jie bus lyginami pagal turinį, o ne pagal pavadinimą. Tada naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja galite peržiūrėti dublikatus ir ištrinti tuos, kurių jums nereikia.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Prevent Restore

Neleidžia atkurti jau ištrintų duomenų
Kai ištrinate failą (arba ištuštinate šiukšliadėžę), jis tiesiog pažymimas kaip ištrintas ir dingsta iš „Windows Explorer“. Tačiau turinys iš ištrintų failų vis dar yra diske ir gali būti lengvai atkurtas net po daugelio metų. Mūsų programa keliais paprastais veiksmais ištrins turinį iš jau ištrintų failų. Atsigauti bus neįmanoma.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Secure Delete

Saugiai ištrina failus, padaro juos neatkuriamus
Jei norite saugiai ištrinti asmeninį failą, kad niekas negalėtų jo atkurti – šis įrankis padės! Nereikia perrašyti visos laisvos vietos diske. Kol failas egzistuoja, mūsų programa žino jo vietą diske ir ištrins tik failo užimtus blokus. Palaikomi visi griežti saugumo standartai.

Sužinoti daugiau Greitas atsisiuntimas

Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: