Наші програми Зв'яжіться з нами План оновлень
Ця сторінка була перекладена автоматично

Виберіть свій новий додаток

Clean Space

Видаляє комп'ютерне сміття, чистить реєстр, видаляє треки
Захист конфіденційності, покращення продуктивності та очищення реєстру – все в одному. Наш додаток видалить багато непотрібних файлів, які знаходяться на вашому комп'ютері - вони витрачають дисковий простір, пам'ять і ресурси процесора. Тимчасові файли, кеші, файли cookie, історія автозаповнення, журнали та багато іншого - ці елементи є справжнім порушенням вашої конфіденційності. Видаливши все це електронне сміття, ваш комп’ютер працюватиме швидше.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Wipe

Видаляє історію, кеш і захищає конфіденційність
Наше програмне забезпечення видаляє тимчасові файли, кеші, файли cookie, історію Інтернету тощо, таким чином звільняючи цінний простір на диску. Видалення непотрібних файлів може бути особливо корисним для тих, хто використовує свої системи на менших SSD. Завдяки програмному забезпеченню ви отримаєте максимальну конфіденційність, тому сторонні очі не зможуть шпигувати за вами, записувати вашу діяльність або робити щось зловмисне.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Secret Disk

Створює додатковий секретний диск, захищений паролем
Ця програма створює додатковий диск на вашому комп’ютері без додаткового форматування. Це особливий тип диска, який може з’являтися та зникати у вашій системі одним клацанням миші. Доступ до цього диска можна захистити паролем, що робить його дуже приватним сховищем для ваших файлів і папок. У разі збою живлення диск блокується та зникає автоматично. Поки диск відкритий, ви можете використовувати його як звичайний диск, він підтримує всі стандартні операції з диском і підтримується всіма іншими програмами.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Duplicate File Finder

Знаходить дублікати файлів навіть з різницею в один піксель
Знаходить дублікати фотографій і відео. Ви можете вибрати будь-яку папку на жорсткому диску (або використовувати стандартні папки користувача), і наш додаток ретельно проаналізує вміст вибраних папок для пошуку будь-яких дублікатів. Найдивовижніше те, що це займе всього кілька секунд. Файли порівнюватимуться за алгоритмом хешування MD5, що означає, що вони порівнюватимуться за вмістом, а не за назвою. Потім за допомогою нашого зручного інтерфейсу ви можете переглядати дублікати та видаляти ті, які вам не потрібні.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Prevent Restore

Запобігає відновленню вже видалених даних
Коли ви видаляєте файл (або очищаєте кошик), він просто позначається як видалений і зникає з Провідника Windows. Але вміст видалених файлів все ще існує на диску і його можна легко відновити навіть через багато років. Наша програма зітре вміст уже видалених файлів за кілька простих кроків. Відновлення буде неможливим.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Secure Delete

Надійно стирає файли, робить їх неможливими для відновлення
Якщо ви хочете безпечно стерти якийсь особистий файл, щоб ніхто не міг його відновити, цей інструмент допоможе! Не потрібно перезаписувати весь вільний простір на диску. Поки файл існує, наш додаток знає його розташування на диску та видалить лише ті блоки, які займає файл. Підтримуються всі жорсткі стандарти безпеки.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Не пропустіть нову версію!

Введіть свою адресу електронної пошти нижче, і ми надішлемо вам електронний лист, коли нова версія нашої програми стане доступною для завантаження.Дізнайтеся більше про стандарти безпеки, які ми використовуємо в наших програмах: