Наші програми Зв'яжіться з нами План оновлень
Ця сторінка була перекладена автоматично

Виберіть свій новий додаток

Prevent Restore

Запобігає відновленню вже видалених даних
Коли ви видаляєте файл (або очищаєте кошик), він просто позначається як видалений і зникає з Провідника Windows. Але вміст видалених файлів все ще існує на диску і його можна легко відновити навіть через багато років. Наша програма зітре вміст уже видалених файлів за кілька простих кроків. Відновлення буде неможливим.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Secret Disk

Створює додатковий секретний диск, захищений паролем
Ця програма створює додатковий диск на вашому комп’ютері без додаткового форматування. Це особливий тип диска, який може з’являтися та зникати у вашій системі одним клацанням миші. Доступ до цього диска можна захистити паролем, що робить його дуже приватним сховищем для ваших файлів і папок. У разі збою живлення диск блокується та зникає автоматично. Поки диск відкритий, ви можете використовувати його як звичайний диск, він підтримує всі стандартні операції з диском і підтримується всіма іншими програмами.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Secure Delete

Надійно стирає файли, робить їх неможливими для відновлення
Якщо ви хочете безпечно стерти якийсь особистий файл, щоб ніхто не міг його відновити, цей інструмент допоможе! Не потрібно перезаписувати весь вільний простір на диску. Поки файл існує, наш додаток знає його розташування на диску та видалить лише ті блоки, які займає файл. Підтримуються всі жорсткі стандарти безпеки.

Дізнатися більше Швидке завантаження

Не пропустіть нову версію!

Введіть свою адресу електронної пошти нижче, і ми надішлемо вам електронний лист, коли нова версія нашої програми стане доступною для завантаження.Наші програми
Prevent Restore
Secret Disk
Secure Delete
Дізнайтеся більше про стандарти безпеки, які ми використовуємо в наших програмах: