Nasze aplikacje Skontaktuj się z nami Plan aktualizacji
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Wybierz swoją nową aplikację

Clean Space

Usuwa śmieci komputerowe, czyści rejestr, eliminuje ślady
Ochrona prywatności, poprawa wydajności i czyszczenie rejestru - wszystko w jednym. Nasza aplikacja usunie wiele niepotrzebnych plików znajdujących się na Twoim komputerze - marnują one miejsce na dysku, pamięć i zasoby procesora. Pliki tymczasowe, pamięci podręczne, pliki cookie, historia autouzupełniania, logi i wiele więcej - te elementy stanowią prawdziwe naruszenie Twojej prywatności. Usuwając wszystkie te śmieci elektroniczne, Twój komputer będzie działał szybciej.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Wipe

Usuwa historię, pamięć podręczną i chroni prywatność
Nasze oprogramowanie usuwa pliki tymczasowe, pamięci podręczne, pliki cookie, historię Internetu i inne, zwalniając w ten sposób cenne miejsce na dysku. Usunięcie niepotrzebnych plików może być szczególnie przydatne w przypadku użytkowników korzystających z mniejszych dysków SSD. Dzięki oprogramowaniu uzyskasz maksymalną poufność, więc wścibskie oczy nie będą mogły Cię szpiegować, nagrywać Twoich działań ani robić niczego złośliwego.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Secret Disk

Tworzy dodatkowy dysk tajny chroniony hasłem
Ta aplikacja tworzy dodatkowy dysk na Twoim komputerze bez dodatkowego formatowania. Jest to specjalny rodzaj dysku, który jednym kliknięciem może pojawić się i zniknąć z Twojego systemu. Dostęp do tego dysku może być chroniony hasłem, co czyni go bardzo prywatnym miejscem przechowywania Twoich plików i folderów. W przypadku awarii zasilania dysk blokuje się i znika automatycznie. Gdy dysk jest otwarty, możesz go używać jak normalnego dysku, obsługuje wszystkie standardowe operacje dyskowe i jest obsługiwany przez wszystkie inne aplikacje.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Duplicate File Finder

Znajduje duplikaty plików nawet z różnicą jednego piksela
Znajduje zduplikowane zdjęcia i filmy. Możesz wybrać dowolny folder na swoim dysku twardym (lub skorzystać ze standardowych folderów użytkownika), a nasza aplikacja dokładnie przeanalizuje zawartość wybranych folderów w poszukiwaniu duplikatów. Najbardziej zdumiewające jest to, że zajmie to tylko kilka sekund. Pliki będą porównywane przez algorytm mieszający MD5, co oznacza, że będą porównywane pod względem zawartości, a nie nazwy. Następnie za pomocą naszego wygodnego interfejsu użytkownika możesz przeglądać duplikaty i usuwać te, których nie potrzebujesz.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Prevent Restore

Zapobiega odzyskaniu już usuniętych danych
Gdy usuniesz plik (lub opróżnisz Kosz), zostanie on po prostu oznaczony jako usunięty i zniknie z Eksploratora Windows. Jednak zawartość usuniętych plików nadal istnieje na dysku i można ją łatwo odzyskać nawet po wielu latach. Nasza aplikacja w kilku prostych krokach usunie zawartość już usuniętych plików. Powrót do zdrowia będzie niemożliwy.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Secure Delete

Bezpiecznie usuwa pliki, uniemożliwiając ich odzyskanie
Jeśli chcesz bezpiecznie usunąć jakiś prywatny plik, aby nikt nie mógł go odzyskać - to narzędzie Ci w tym pomoże! Nie ma potrzeby nadpisywania całego wolnego miejsca na dysku. Dopóki plik istnieje – nasza aplikacja zna jego lokalizację na dysku i usuwa tylko bloki zajmowane przez plik. Obsługiwane są wszystkie rygorystyczne standardy bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Nie przegap nowej wersji!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, które stosujemy w naszych aplikacjach: