Nasze aplikacje Skontaktuj się z nami Plan aktualizacji
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Wybierz swoją nową aplikację

Prevent Restore

Zapobiega odzyskaniu już usuniętych danych
Gdy usuniesz plik (lub opróżnisz Kosz), zostanie on po prostu oznaczony jako usunięty i zniknie z Eksploratora Windows. Jednak zawartość usuniętych plików nadal istnieje na dysku i można ją łatwo odzyskać nawet po wielu latach. Nasza aplikacja w kilku prostych krokach usunie zawartość już usuniętych plików. Powrót do zdrowia będzie niemożliwy.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Secret Disk

Tworzy dodatkowy dysk tajny chroniony hasłem
Ta aplikacja tworzy dodatkowy dysk na Twoim komputerze bez dodatkowego formatowania. Jest to specjalny rodzaj dysku, który jednym kliknięciem może pojawić się i zniknąć z Twojego systemu. Dostęp do tego dysku może być chroniony hasłem, co czyni go bardzo prywatnym miejscem przechowywania Twoich plików i folderów. W przypadku awarii zasilania dysk blokuje się i znika automatycznie. Gdy dysk jest otwarty, możesz go używać jak normalnego dysku, obsługuje wszystkie standardowe operacje dyskowe i jest obsługiwany przez wszystkie inne aplikacje.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Secure Delete

Bezpiecznie usuwa pliki, uniemożliwiając ich odzyskanie
Jeśli chcesz bezpiecznie usunąć jakiś prywatny plik, aby nikt nie mógł go odzyskać - to narzędzie Ci w tym pomoże! Nie ma potrzeby nadpisywania całego wolnego miejsca na dysku. Dopóki plik istnieje – nasza aplikacja zna jego lokalizację na dysku i usuwa tylko bloki zajmowane przez plik. Obsługiwane są wszystkie rygorystyczne standardy bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej Szybkie pobieranie

Nie przegap nowej wersji!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, które stosujemy w naszych aplikacjach: