האפליקציות שלנו צור קשר תוכנית עדכונים
דף זה תורגם אוטומטית

בחר את האפליקציה החדשה שלך

Clean Space

מוחק אשפה במחשב, מנקה את הרישום, מבטל רצועות
הגנת פרטיות, משפר ביצועים ומנקה רישום - הכל באחד. האפליקציה שלנו תמחק הרבה קבצים מיותרים שנמצאים במחשב שלך - הם מבזבזים שטח דיסק, זיכרון ומשאבי מעבד. קבצים זמניים, מטמונים, קובצי Cookie, היסטוריית השלמה אוטומטית, יומנים ועוד הרבה יותר - פריטים אלה הם הפרה אמיתית של הפרטיות שלך. על ידי מחיקת כל האשפה האלקטרונית הללו המחשב שלך יפעל מהר יותר.

למידע נוסף הורדה מהירה

Wipe

מוחק היסטוריה, מטמון ומגן על הפרטיות
התוכנה שלנו מוחקת קבצים זמניים, מטמונים, קובצי Cookie, היסטוריית אינטרנט ועוד, ובכך מפנה שטח דיסק יקר. מחיקת קבצים מיותרים יכולה להיות נהדרת במיוחד עבור אלה שמפעילים את המערכות שלהם על כונני SSD קטנים יותר. כתוצאה מהתוכנה, תקבלו סודיות מקסימלית, כך שעיניים סקרניות לא יוכלו לרגל אחריכם, לתעד את הפעילויות שלכם או לעשות שום דבר זדוני.

למידע נוסף הורדה מהירה

Secret Disk

יוצר דיסק סודי נוסף מוגן בסיסמה
אפליקציה זו יוצרת דיסק נוסף במחשב שלך ללא פירמוט נוסף. זהו סוג מיוחד של דיסק, שיכול להופיע ולהיעלם במערכת שלך בלחיצה אחת בלבד. ניתן להגן על גישה לדיסק זה באמצעות סיסמה אשר הופכת אותו לאחסון פרטי מאוד עבור הקבצים והתיקיות שלך. במקרה של הפסקת חשמל הדיסק ננעל ונעלם אוטומטית. בזמן שהדיסק פתוח אתה יכול להשתמש בו כדיסק רגיל, הוא תומך בכל פעולות הדיסק הסטנדרטיות ונתמך על ידי כל האפליקציות האחרות.

למידע נוסף הורדה מהירה

Duplicate File Finder

מוצא קבצים כפולים אפילו בהפרש פיקסל אחד
מוצא תמונות וסרטונים כפולים. אתה יכול לבחור כל תיקיה בכונן הקשיח שלך (או להשתמש בתיקיות משתמש רגילות) והאפליקציה שלנו תנתח לעומק את התוכן של תיקיות נבחרות לחיפוש כפילויות כלשהן. הדברים המדהימים ביותר הם שזה ייקח רק כמה שניות. הקבצים יושוו על ידי אלגוריתם הגיבוב MD5, מה שאומר שהם יושוו לפי תוכן, לא לפי שם. לאחר מכן, באמצעות ממשק המשתמש הנוח שלנו תוכל להציג כפילויות ולמחוק את אלה שאינך צריך.

למידע נוסף הורדה מהירה

Prevent Restore

מונע שחזור של נתונים שכבר נמחקו
כאשר אתה מוחק קובץ (או מרוקן את סל המיחזור) הוא פשוט מסומן כנמחק ונעלם מסייר Windows. אבל תוכן מקבצים שנמחקו עדיין קיים בדיסק וניתן לשחזר אותו בקלות גם לאחר שנים רבות. האפליקציה שלנו תמחק את התוכן מקבצים שכבר נמחקו בכמה שלבים פשוטים. ההתאוששות תהיה בלתי אפשרית.

למידע נוסף הורדה מהירה

Secure Delete

מוחק בצורה מאובטחת קבצים, הופך אותם לבלתי ניתנים לשחזור
אם אתה רוצה למחוק בצורה מאובטחת קובץ פרטי כלשהו כדי שאף אחד לא יוכל לשחזר אותו - הכלי הזה יעזור! אין צורך להחליף את כל שטח הדיסק הפנוי. בזמן שהקובץ קיים - האפליקציה שלנו יודעת את מיקומו בדיסק ותמחק רק בלוקים שתפוסים על ידי הקובץ. כל תקני האבטחה החזקים נתמכים.

למידע נוסף הורדה מהירה

אל תחמיצו גרסה חדשה!

הזן את כתובת הדוא"ל שלך למטה ואנו נשלח לך דוא"ל כאשר גרסה חדשה של האפליקציה שלנו תהיה זמינה להורדה.למידע נוסף על תקני אבטחה שבהם אנו משתמשים באפליקציות שלנו: