Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Secret Disk

Kirjeldus Ekraanipildid Lae alla Teave Ajalugu🚀 Versioon Pro

Kuidas rakendust ennast peita?


Mõnel juhul ei pea te peitma mitte ainult salaketast ja kogu selle sisu, vaid soovite peita ka rakenduse enda, et inimesed ei saaks isegi aimu (saada aimu), et teil on midagi varjata.

Pange tähele, et rakendust on võimatu täielikult peita. Kuid oleme teie privaatsuse kaitsmiseks juba palju ära teinud.

Vaikimisi installitakse meie rakendused kasutaja kausta (saadaval ainult praegusele kasutajale), mitte programmifailide kausta (saadaval kõigile kasutajatele). Seega ei tea teised teie arvuti kasutajad, et teil on meie rakendus installitud, kuna see pole tavalises programmifailide kaustas.

Meie rakendused on installitud kasutaja kausta "LocalAppData", mida kasutaja tavaliste stsenaariumide korral ei sirvi. Ainult siis, kui teate, et meie rakendus on olemas, ja otsite seda selgesõnaliselt, siis leiate selle.

Ainus asi, mida peate tegema, on eemaldada meie rakenduse otseteed oma töölaualt ja Windowsi menüüst. Aga oodake... Kui kõik otseteed eemaldatakse, kuidas käivitate meie rakenduse? Valige töölaualt üks otsetee ja teisaldage see arvutis mõnda teise kohta, mida teate ainult teie. Saate selle isegi ümber nimetada. Sealt saate meie rakenduse käivitada.

Pärast seda saate eemaldada kõik muud otseteed (ja Windowsi menüüvalikud), klõpsates neid hiire parema nupuga ja valides "Kustuta".

Pidage meeles, et meie rakendus kuvab Windows OS-i käivitamise akna, kui värskendused on saadaval. Seda valikut ei saa keelata.


Kuidas salajane ketas töötab?
Kuidas rakendust ennast peita?

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: