Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Secret Disk

Kirjeldus Ekraanipildid Lae alla Teave Ajalugu🚀 Versioon Pro

Kuidas salajane ketas töötab?


Meie rakendus ei vorminda ega muuda teie olemasolevaid kettasektsioone. Te ei pea midagi vormindama. Meie rakendus loob virtuaalse ketta nõudmisel ühe hiireklõpsuga, kasutades Microsofti tehnikaid ja standardeid. Füüsiliselt pole seda ketast üldse olemas ja Windows OS on ajutine "näeb" seda kuni taaskäivituse või sulgemiseni. Või kuni klõpsate meie rakenduses nuppu "Sulge ketas".

Sellele kettale salvestatavaid faile ei kustutata isegi siis, kui ketas kaob.

Vaba ruum salajase ketta jaoks võetakse nõudmisel süsteemiketta vabast ruumist. Sellepärast ei pea te salajase ketta loomiseks midagi vormindama. Teisest küljest pidage meeles, et süsteemiketta vormindamisel hävitate ka salajase ketta sisu.

Salajane ketas on mõeldud ainult ühele kasutajale. Erinevalt teistest ketastest, mida saavad sirvida kõik teie arvuti kasutajad, saab salajast ketast sirvida ainult üks ketta teinud kasutaja.

Juurdepääsu salajasele kettale saate piirata parooliga. Pange tähele, et me ei krüpteeri salajasel kettal olevaid faile. Eeldame, et teil on süsteemiketta jaoks juba mingisugune ketta krüptimine lubatud (nt BitLocker ) ja me ei taha teha topelttööd (ka paralleelne krüptimine võib probleeme tekitada). Kui teil pole veel ketta krüptimist, peaksite kaaluma selle kasutamist kohe.


Kuidas salajane ketas töötab?
Kuidas rakendust ennast peita?

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: