Meie rakendused Võta meiega ühendust Värskenduste plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Tagame kõrgeima privaatsuse ja rämpsposti puudumise


Kui tellite meie tasuta teavitusteenuse e-posti teel, edastate meile oma e-posti aadressi. See on isiklik teave ja allpool selgitame, kuidas me seda kasutame. Sest privaatsus on oluline.

Esiteks salvestatakse teie e-posti aadress meie serverisse, mis asub USA-s. Teiseks on ainult kahel volitatud isikul juurdepääs selle serveri eraandmetele. Need on meie töötajad. Ja ainult siis, kui hooldus on vajalik, mitte kogu aeg. Iga juurdepääs logitud.

Me ei jaga, vaheta ega müü e-posti aadresse, mille inimesed meile annavad. Garanteeritud. See tähendab, et annate oma aadressi ainult meile ja ainult meile. Keegi ei saa teada.

Iga meilt saadetud meilisõnum sisaldab teavet ainult soovitud teenuse kohta, see ei sisalda muude toodete või teenuste reklaamimist.

Iga meilt saadetud meilisõnumi allosas on link tellimuse konfigureerimiseks või tühistamiseks. Kui klõpsate sellel, saate muuta mõningaid eelistusi, sealhulgas tulevaste sõnumite keelt. Või saate oma tellimuse täielikult tühistada.

Kõik tühistamistaotlused töödeldakse kohe, kuid võite siiski saada meilt 3 päeva jooksul pärast tühistamist, kuna meilijärjekord võib olla väga suur.

Pärast tellimuse tühistamist märgitakse teie e-posti aadress meie andmebaasis "keelatuks", et vältida tulevasi kirju. Siiski saate hiljem igal ajal uuesti tellida. Kui soovite, et teie aadress meie andmebaasist täielikult eemaldataks, võtke meiega ühendust.


Miks on ülekirjutamise tsüklite arv oluline? (Prevent Restore)
Tagame kõrgeima privaatsuse ja rämpsposti puudumise
Milliseid turvastandardeid meie rakendustes rakendatakse?
Miks on MFT tabeli tühjendamise valik oluline ja alati lubatud? (Prevent Restore)
Mida valida Wipe või Clean Space ? Mis on peamised erinevused?
Kuidas MFT tabeli sisu tühjendada? (Prevent Restore)
Mis vahe on Secure Delete ja Prevent Restore rakendustel?
Kuidas saab see rakendus takistada kustutatud failide taastamist? (Prevent Restore)
Aidake meil tõlkida oma riigi inimestele
Kuidas ketast täielikult kustutada ilma taastamise võimaluseta? (Prevent Restore)
Kuidas salajane ketas töötab? (Secret Disk)
Kuidas rakendust ennast peita? (Secret Disk)
Miks isegi pärast prügikasti tühjendamist saab kustutatud faile taastada? (Prevent Restore)

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: