Naše aplikace Kontaktujte nás Plán aktualizací
Tato stránka byla automaticky přeložena

Vyberte svou novou aplikaci

Clean Space

Vymaže počítačový odpad, vyčistí registr, odstraní stopy
Ochrana soukromí, vylepšení výkonu a čistič registrů – vše v jednom. Naše aplikace odstraní mnoho nepotřebných souborů umístěných ve vašem počítači – plýtvají místem na disku, pamětí a zdroji procesoru. Dočasné soubory, mezipaměti, soubory cookie, historie automatického doplňování, protokoly a mnoho dalšího – tyto položky jsou skutečným porušením vašeho soukromí. Smazáním všech těchto elektronických odpadků bude váš počítač pracovat rychleji.

Zjistit více Rychlé stahování

Wipe

Smaže historii, mezipaměť a chrání soukromí
Náš software odstraňuje dočasné soubory, mezipaměti, soubory cookie, historii internetu a další, čímž uvolňuje cenné místo na disku. Mazání nepotřebných souborů může být obzvláště skvělé pro ty, kteří provozují své systémy na menších SSD. Díky softwaru získáte maximální důvěrnost, takže vás zvědavé oči nebudou moci špehovat, zaznamenávat vaše aktivity ani dělat nic škodlivého.

Zjistit více Rychlé stahování

Secret Disk

Vytvoří další tajný disk chráněný heslem
Tato aplikace vytvoří na vašem počítači další disk bez dalšího formátování. Je to speciální druh disku, který se může objevit a zmizet ve vašem systému jediným kliknutím. Přístup k tomuto disku může být chráněn heslem, což z něj činí velmi soukromé úložiště pro vaše soubory a složky. V případě výpadku napájení se disk automaticky uzamkne a zmizí. Když je disk otevřený, můžete jej používat jako normální disk, podporuje všechny standardní operace s diskem a je podporován všemi ostatními aplikacemi.

Zjistit více Rychlé stahování

Duplicate File Finder

Najde duplicitní soubory i s rozdílem jednoho pixelu
Najde duplicitní obrázky a videa. Můžete si vybrat libovolnou složku na vašem pevném disku (nebo použít standardní uživatelské složky) a naše aplikace hluboce analyzuje obsah vybraných složek pro vyhledání jakýchkoli duplikátů. Nejúžasnější na tom je, že to zabere jen pár sekund. Soubory budou porovnány pomocí hashovacího algoritmu MD5, což znamená, že budou porovnány podle obsahu, nikoli podle názvu. Poté můžete pomocí našeho pohodlného uživatelského rozhraní zobrazit duplikáty a odstranit ty, které nepotřebujete.

Zjistit více Rychlé stahování

Prevent Restore

Zabraňuje obnově již smazaných dat
Když smažete soubor (nebo vyprázdníte koš), bude označen jako odstraněný a zmizí z Průzkumníka Windows. Obsah ze smazaných souborů však na disku stále existuje a lze jej snadno obnovit i po mnoha letech. Naše aplikace vymaže obsah z již smazaných souborů v několika jednoduchých krocích. Obnova bude nemožná.

Zjistit více Rychlé stahování

Secure Delete

Bezpečně maže soubory a činí je neobnovitelnými
Pokud chcete bezpečně vymazat nějaký soukromý soubor, aby jej nikdo nemohl obnovit - tento nástroj vám pomůže! Není třeba přepisovat veškeré volné místo na disku. Dokud soubor existuje – naše aplikace zná jeho umístění na disku a vymaže pouze bloky obsazené souborem. Jsou podporovány všechny přísné bezpečnostní standardy.

Zjistit více Rychlé stahování

Nenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: