Naše aplikace Kontaktujte nás Plán aktualizací
Tato stránka byla automaticky přeložena

Vyberte svou novou aplikaci

Prevent Restore

Zabraňuje obnově již smazaných dat
Když smažete soubor (nebo vyprázdníte koš), bude označen jako odstraněný a zmizí z Průzkumníka Windows. Obsah ze smazaných souborů však na disku stále existuje a lze jej snadno obnovit i po mnoha letech. Naše aplikace vymaže obsah z již smazaných souborů v několika jednoduchých krocích. Obnova bude nemožná.

Zjistit více Rychlé stahování

Secret Disk

Vytvoří další tajný disk chráněný heslem
Tato aplikace vytvoří na vašem počítači další disk bez dalšího formátování. Je to speciální druh disku, který se může objevit a zmizet ve vašem systému jediným kliknutím. Přístup k tomuto disku může být chráněn heslem, což z něj činí velmi soukromé úložiště pro vaše soubory a složky. V případě výpadku napájení se disk automaticky uzamkne a zmizí. Když je disk otevřený, můžete jej používat jako normální disk, podporuje všechny standardní operace s diskem a je podporován všemi ostatními aplikacemi.

Zjistit více Rychlé stahování

Secure Delete

Bezpečně maže soubory a činí je neobnovitelnými
Pokud chcete bezpečně vymazat nějaký soukromý soubor, aby jej nikdo nemohl obnovit - tento nástroj vám pomůže! Není třeba přepisovat veškeré volné místo na disku. Dokud soubor existuje – naše aplikace zná jeho umístění na disku a vymaže pouze bloky obsazené souborem. Jsou podporovány všechny přísné bezpečnostní standardy.

Zjistit více Rychlé stahování

Nenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: