Naše aplikace Kontaktujte nás Plán aktualizací
Tato stránka byla automaticky přeložena

O naší společnosti


Psal se rok 2002. Byla to první malá aplikace "X-Eraser" , která byla zveřejněna na bezplatném hostingu. Aplikace obsahovala pouze 5 zaškrtávacích políček a jedno tlačítko. Jakmile bylo jasné, že ani tak jednoduchá aplikace nemá konkurenci, šli jsme do toho.

První úžasná aplikace byla vydána později ve stejném roce. A pak další a další. Několikrát jsme změnili značku našich aplikací a společnosti (více názvů aplikací a doménových jmen).

Obchodní model našich produktů je bezplatný software s některými prémiovými placenými funkcemi. Více než polovina našich zaměstnanců pracuje na dálku v mnoha částech světa.

O 20 let později pokračujeme v podnikání s více než 20 aplikacemi vydanými od naší první aplikace. Náš tým tvoří skupina talentovaných lidí z východní Evropy, Indie, Ruska, Německa a Egypta. Kreditní karty zpracovávané kancelářemi ve Velké Británii a USA.

Pro poštu použijte následující adresu:


Clean Space LTD.
701 Cornell Drive, Unit F9 - P774517
Wilmington, DE, 19801

Nenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: